До відома авторів
Редакція приймає оригінальні, не опубліковані раніше статті з філософії, політології, культурології та психології.
Наукова стаття має включати: постановку проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання мети статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальшої розвідки в даному напрямку.
Виклад тексту повинен бути чітким, лаконічним, без довгих історичних екскурсів та загальновідомих положень і повторень. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат, статистичних даних, назв та власних імен.
Статті, рецензії, повідомлення надсилаються у двох примірниках українською мовою; обсяг статті від 0,5 д.а. (20-20,5 тис. знаків) до 0,75 д.а. (30-30,5 тис. знаків), повідомлень та рецензій – до 8 тис. знаків.
До статті треба додати повну інформацію про авторів: прізвище, ім'я та по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, службова і домашня адреса, №№ телефонів і E-mail.
При підготовці статей для публікації просимо дотримуватися таких правил:
1. Стаття має бути надрукована на одній стороні стандартного аркуша чітким шрифтом через один інтервал. Формат паперу А4, поля з усіх боків –2 см.
2. Приймаються рукописи, записані на дискеті 3,5*. Текстові файли подаються у форматі Times New Roman (12 pt) довільної версії, графічні файли – у форматі BMP, TIFF, GIF, JPEG або XLS (при наявності діаграм Excel).
3. На першій сторінці статті вказується зліва – індекс УДК, по центру великими потовщеними літерами – назва статті, нижче – потовщеними літерами ім'я та прізвище автора, далі курсивом – назва організації, в якій виконана робота з повною адресою та електронною поштою. Цю ж інформацію на англійській мові треба подати в кінці статті після списку літератури.
4. Анотацію треба подати двома мовами: українською на початку відразу після адреси й англійською в кінці статті теж після адреси. Англійський варіант анотації має відповідати за змістом українському. Анотація (обсягом до 300 знаків) має якомога повніше розкривати зміст статті. Після анотацій подаються ключові слова (4-7 понять) українською та англійською мовами.
5. Список літератури подається за абеткою в кінці статті.
6. У тексті посилання на літературне джерело оформляється в квадратних дужках, де вказується номер у списку та сторінка – [5, с. 100].
7. Бібліографія оформляється згідно сучасних вимог: прізвище та ініціали авторів, назва праці, місце видання (або ставити Б.м. – без місця видання), видавництво (або Б.в. – без видавництва), рік, кількість сторінок для монографій та статей. Зарубіжна література подається мовою оригіналу.
8. Редакція залишає за собою право скорочувати і вносити редакційні правки у тексти статей.
9. Статті, які оформлені з порушенням даних правил, редакцією не розглядаються і не повертаються авторам.
10.У зв'язку з великими видатками на підготовку та видання Вісника авторського гонорару редакція не виплачує.
|