|
МЕДВЕДЧУК Сергій Володимирович |
Доктор економічних наук, доцент. Голова Державної податкової адміністрації у Львівській області.
Службова адреса: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, тел. (0322) 97-30-22.
Народився 25 березня 1959 року в селі Абан Абанського району Красноярського краю.
Закінчив Київський інститут фізичної культури в 1980 році і соціально-економічний інститут Академії праці і соціальних відносин в 1991 році.
Кандидатську дисертацію “Організаційно-економічні методи формування і розвитку приватних закладів у сфері освіти” захистив у 1995 році.
Докторську дисертацію “Фінансово-господарські відносини держава-підприємництво (етапи становлення і перспективи розвитку)” захистив у 2001 році.
Доктор економічних наук з 2001 року, доцент з 1999 року, заслужений економіст України з 1999 року, член вченої ради Інституту регіональних досліджень НАН України з 1998 року, державний радник податкової служби ІІ рангу з 1998 року.
Сфери наукових інтересів: вдосконалення форм і методів організації приватних навчальних закладів у системі освіти та науки України, розробка заходів підвищення ефективності їх діяльності в умовах становлення ринкових відносин. Обґрунтування концепції побудови раціональних фінансово-господарських відносин держави з підприємницькими структурами, зниження податкового тиску на суб’єкти підприємництва, розвиток системи оподаткування в Україні. Дослідження проблеми функціонування фондового ринку, розкриття економічної природи цінних паперів та функціональних особливостей їх окремих видів, обігу на первинному та вторинному ринках.
Автор 35 наукових публікацій, в тому числі 3-х монографій.
За кордоном видані:
1. Медведчук С.В. Принципи становлення і розвитку системи оподаткування підприємницької діяльності в Україні. – 2000 р., Словаччина.
2. Козоріз М.А., Медведчук С.В. Напрями зниження податкового тиску на підприємництво. (Польща, Кельце).
Одноосібні монографії:
1. Медведчук С.В. Фінансово-господарські відносини “держава-підприємництво” (етапи становлення і перспективи розвитку). –Львів: Інститут регіональних досліджень НАН України, 2000. – 371 с.
|