Західний науковий центр НАН України та МОН України

ДАВИМУКА
Степан Антонович

Доктор економічних наук. Член Академії менеджменту та підприємництва, Академії економічних наук. Член Національної Спілки журналістів. Начальник регіонального відділу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівської області.

Народився 8 лютого 1947 р. в с. Чернелиця Городенківського району Івано-Франківської області. 1964 р. Закінчив із золотою медаллю Чернелицьку середню школу. З 1964 по 1969 р. навчався на факультеті автоматики Львівського політехнічного інституту.

З 1969 року працював інженером, старшим інженером, старшим науковим співробітником Львівської політехніки. З 1976 року – провідний конструктор, начальник відділу САПР Львівського СКБ мікроелектроніки в приладобудуванні. З 1990 р. – голова обласного виконавчого комітету Львівської обласної Ради народних депутатів. З 1992 р. – Представник Президента України у Львівській області. З 1994 р. – начальник регіонального відділення Фонду держмайна України у Львівській обл.

1987 року захистив кандидатську дисертацію "Дослідження і розробка САПР мікроелектронної елементної бази спеціального використання для електровимірювальної техніки".

У 1998 р. захистив докторську дисертацію "Теоретико-методологічні аспекти приватизації і механізми її реалізації в Україні" в Інституті регіональних досліджень НАН України.

Президент Львівської шахової федерації. Заслужений економіст України (з 1997 р.), лауреат 1-ої премії ім. акад. Вавілова (1982).

Основна сфера наукових інтересів: розробка концептуальних теоретичних, методологічних та практичних аспектів приватизації в Україні; основи оцінки результатів і наслідків приватизації на промислових підприємствах; соціально-економічні проблеми приватизації об’єктів та шляхи їх вирішення; механізми управління акціонерною власністю; регіональні моделі реструктуризації приватизованих об’єктів.

Найбільш суттєві теоретичні і практичні результати досліджень автора були опубліковані в понад 140 наукових публікаціях, серед них 14 монографій, 22 винаходи.

Найважливіші публікації:

1. Давимука С.А. Теоретико-методологічні аспекти приватизації і механізми її реалізації в Україні. – Львів, 1998. – 399 с.

2. Давимука С.А. Приватизація на Львівщині: результати та перспективи. – Львів, 1998. – 92 с.

3. Львівщина – 98. Соціальний портрет в загальноукраїнському контексті / Давимука С.А. та ін. – Львів, 1999. – 348 с. (у співавторстві).

4. Політичні режими сучасності та перехід до демократії / Давимука С.А. та ін. – Львів, 1999. – 68 с. (у співавторстві).

5. Енциклопедія бізнесмена, економіста, менеджера / Давимука С.А. та ін. – Київ, 2000. – 704 с. (у співавторстві).

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
У Західному науковому центрі НАН України і МОН України 21.05.2022 року відбувся круглий стіл на тему: «Психологія пропаганди і міфотворчості в умовах війни: вплив та розвінчання»
З ДНЕМ НАУКИ! - вітання від академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА
Людям доброї волі, які цінують свободу і гідність
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74