Західний науковий центр НАН України і МОН України

ЧЕРЕВКО
Георгій Владиславович

Доктор економічних наук, професор. Завідувач кафедри економіки АПК Львівського державного аграрного університету. Проректор з науково-дослідної роботи Львівського державного сільськогосподарського інституту.

Службова адреса: 80138, м. Львів-Дубляни

Народився 7 лютого 1958 р. в м. Івано-Франківськ. В 1964-1974 рр. навчався в Краковецькій середній школі Яворівського району Львівської області, яку закінчив із золотою медаллю. З 1974-1979 рр. навчався у Львівському сільськогосподарському інституті (нині державний аграрний університет) на економічному факультеті за фахом "економіка і організація сільського господарства", який у 1979 р. закінчив з відзнакою і присвоєнням кваліфікації економіста-організатора сільськогосподарського виробництва. По закінченні навчання був скерований на роботу на кафедру економіки сільського господарства Львівського сільськогосподарського інституту.

Працюючи асистентом кафедри у 1985 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва "Ефективність використання виробничих фондів у скотовідгодівельних міжгосподарських підприємствах" (науковий керівник – д.е.н., професор В.А. Павчак).

18.02.1993 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки АПК Львівського державного сільськогосподарського інституту.

У 1995 р. захистив докторську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Інституту аграрної економіки УААН "Зниження матеріаломісткості тваринницької продукції" з присудженням наукового ступеня доктора економічних наук (25.05.1995) зі спеціальності 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК (науковий консультант – д. е. н., професор В.А. Кадієвський).

З 1995 р. – завідувач кафедри економіки АПК Львівського державного сільськогосподарського інституту.

Вчене звання професора кафедри економіки АПК Львівського державного аграрного університету присвоєно 27.04.2000 р.

З 1999 р. – проректор з науково-дослідної роботи ЛДАУ.

За 1979-2002 рр. опубліковано 220 наукових і навчально-методичних праць, з них 150 наукових і 70 навчально-методичного характеру, в т. ч. 8 монографій, 2 брошури, 2 навчальних посібники. 12 публікацій здійснено в закордонних виданнях (США, Польща).

Найважливіші публікації:

1. Монографія "Проблеми зниження матеріаломісткості сільськогосподарської продукції". – К.: Урожай. – 1991. – 184 с. (у співавторстві).

2. Підручник "Економіка природокористування". – Львів: Світ. – 1995. – 220 с. (у співавторстві).

3. Монографія "Держава і ринок". – Львів: Українські технології. – 1998. – 115 с. (у співавторстві).

4. Монографія "Аграрна економіка: реформи та стабілізація кризи". – Львів: Українські технології. – 1998. – 80 с. (у співавторстві).

5. Монографія "Економіка зернопродуктового підкомплексу". – Львів, 2000. – 198 с. (у співавторстві).

6. Навчальний посібник "Основи сільськогосподарської обслуговуючої кооперації". – К.: Вища школа, 2001. – 464 с. (у співавторстві).

7. Монографія "Ціновий та ринковий моніторинг в АПК: проблеми та перспективи". – Львів: Українські технології, 2001. – 152 с. (у співавторстві).

8. Монографія "Transformacja Rolnictwa Polskiego i Ukraińskiego w latach 90". – Warszawa: Wieś Jutra, 2002. – 156 с. (у співавторстві).

Учасник 40 міжнародних наукових конференцій, семінарів і конгресів.

1989-1990 рр. навчався на 11-місячних курсах англійської мови по лінії ООН у м. Києві. У 1995 р. пройшов 5-ти тижневе і піврічне стажування в США, протягом яких вивчав механізм функціонування ринкової економіки цієї країни, систему агробізнесу, принципи державного регулювання економіки та методику викладення економічних дисциплін в університетах США (м. Фенікс, Сент-Луїс, Чикаго, Індіанаполіс, Лос-Анджелес).

У 1996 р. пройшов місячне стажування в м. Мюнхені (ФРН) по програмі Ост-Вест-Трейнінг за напрямком "Управління людськими ресурсами"; у 1997-1998 рр. – навчався у Люблінській рільничій академії (Польща) за програмою "Європейські екологічні стандарти".

Навчальні дисципліни: Економіка АПК, Державне регулювання ринкової економіки, Витратно-ціновий моніторинг, Реформування АПК. Для трьох останніх є автором навчальних програм і структур курсів. Є автором розробки шістьох навчальних програм по курсу "Кооперація".

Член Міжнародної асоціації сільськогосподарських економістів.

Керує науковою роботою студентів, аспірантів і здобувачів. Під його керівництвом захищено 4 кандидатські дисертації з актуальних проблем розвитку АПК.

Коло наукових інтересів включає проблеми ефективності виробництва і вдосконалення системи економічних взаємовідносин в АПК, інвестування, оптимізації структури виробництва, зрівноважений розвиток сільських регіонів, агропромислові ринки.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки Юрія Миколайовича ЧЕРНОБАЯ
Запрошуємо на семінар Quantum Randomness, Determinism, and the Foundations of Science
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74