Західний науковий центр НАН України та МОН України

Запрошуємо до участі у заходах Західного наукового центру з відзначення 100-річчя створення Національної академії наук України
Серед запланованих заходів з нагоди 100-річчя Національної академії наук України 19.11.2018 року о 15.00 год. у Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької відбудуться Урочисті збори наукової громадськості Західного регіону України з нагоди 100-річчя Національної академії наук України за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, вітчизняних та зарубіжних науково-освітніх інституцій й громадськості. З вітальним словом і доповіддю виступить голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Зіновій Назарчук.

Також у рамках відзначення 100-річчя Національної академії наук України (27.11.2018) у Львові 19-20.11.2018 року відбудеться міжнародний конгрес «Науковий потенціал Західного регіону України у контексті міжнародного співробітництва: сучасний стан і перспективи розвитку».

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
У Західному науковому центрі НАН України і МОН України 21.05.2022 року відбувся круглий стіл на тему: «Психологія пропаганди і міфотворчості в умовах війни: вплив та розвінчання»
З ДНЕМ НАУКИ! - вітання від академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА
Людям доброї волі, які цінують свободу і гідність
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74