Західний науковий центр НАН України та МОН України

Запрошуємо до участі в роботі спільного засідання Відділення математики НАН України і секції математики та математичного моделювання Західного наукового центру 23 жовтня

До 90-ої річниці від народження професора П. С. Казімірського 23 жовтня 2015 року у Західному науковому центрі відбудеться спільне засідання Відділення математики НАН України і секції математики та математичного моделювання Західного наукового центру НАН України та МОН України, присвячене розвитку алгебри у Західному регіоні України.

Петро Степанович Казімірський - видатний український учений, доктор фізико-математичних наук, професор. Головні напрямки його наукової діяльності – лінійна алгебра, теорія кілець та їх застосування до розв’язання матричних алгебричних та диференціальних рівнянь. У 1970 році очолив створений ним відділ алгебри у Фізико-механічному інституті АН України, а потім очолював його в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України до кінця життя.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
У Західному науковому центрі НАН України і МОН України 21.05.2022 року відбувся круглий стіл на тему: «Психологія пропаганди і міфотворчості в умовах війни: вплив та розвінчання»
З ДНЕМ НАУКИ! - вітання від академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА
Людям доброї волі, які цінують свободу і гідність
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74