Західний науковий центр НАН України та МОН України

24–26 лютого 2015 року відбулися П’яті наукові читання на вшанування пам’яті Ярослава Дмитровича Ісаєвича
24–26 лютого Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України і Західний науковий центр НАН України і МОН України провів у Львові П’яті наукові читання на вшанування пам’яті видатного українського історика, довголітнього директора Інституту, голови Міжнародної асоціації україністів та Українського національного комітету істориків, академіка НАН України та закордонного члена Польської академії наук Ярослава Дмитровича Ісаєвича (1936–2010).

Цьогорічні читання були присвячені духовній спадщині українського народу і приурочені відзначенню 150-річчя від дня народження знаного церковно-релігійного і громадсько-культурного діяча митрополита Греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Обговорення історико-культурних проблем проводилися за такими напрямками:

  • первісна та середньовічна культура в релігійно-історичному контексті;
  • Церква в національно-культурному житті України (ХІХ– початку ХХІ ст.);
  • література в діалозі ідей і досвідів;
  • мова і Церква: тексти, постаті, події.

П’яті наукові читання імені академіка Я. Д. ІСАЄВИЧА відбулися в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України за участю більше 70 істориків, археологів, філософів, літературознавців та мовознавців, мистецтвознавців академічних установ і вищих навчальних закладів України. Під час читань було розгорнуто виставку наукових праць ученого-культуролога, які видані різними мовами в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, Італії, США та інших країнах.Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
У Західному науковому центрі НАН України і МОН України 21.05.2022 року відбувся круглий стіл на тему: «Психологія пропаганди і міфотворчості в умовах війни: вплив та розвінчання»
З ДНЕМ НАУКИ! - вітання від академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА
Людям доброї волі, які цінують свободу і гідність
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74