Західний науковий центр НАН України та МОН України

У Львові відбувся турнір з міні-футболу серед команд установ Західного наукового центру НАН України і МОН України

Спортивний гарт – необхідний атрибут активної наукової діяльності. Не забуваючи про це, Львівська регіональна профспілкова організація працівників НАН України та профспілковий комітет Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України 23 травня 2014 року провели турнір з міні-футболу серед команд установ Західного наукового центру НАН України і МОН України.

Обігравши усіх суперників переможцем турніру стала команда Інституту регіональних досліджень НАН України, яка нагороджена кубком.

Спортивну честь Інституту захищали к.е.н. Жук П.В. (капітан команди), д.е.н. Борщевський В.В., кандидати наук Назаркевич І.Б., Пелехатий А.О., Полюга В.О., Теслюк Р.Т., інженери Гаврилюк В.В., Злидник Ю.Р., Махонюк О.В., Яремчук Р.Є.

Друге місце виборола команда Інституту фізики конденсованих систем НАН України. Третє – команда Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Учасники турніру висловили вдячність його організаторам і керівництву Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, на спортивному майданчику якого відбувся турнір, та сподівання, що і надалі спортивне життя у колективі науковців Західного наукового центру розвиватиметься, а у змаганнях братиме участь усе більше команд.


Переможець турніру - команда Інституту регіональних досліджень НАН України
Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
У Західному науковому центрі НАН України і МОН України 21.05.2022 року відбувся круглий стіл на тему: «Психологія пропаганди і міфотворчості в умовах війни: вплив та розвінчання»
З ДНЕМ НАУКИ! - вітання від академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА
Людям доброї волі, які цінують свободу і гідність
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74