Західний науковий центр НАН України та МОН України

СКИБІНСЬКИЙ
Станіслав Володимирович

Кандидат економічних наук, професор. Завідувач кафедри маркетингу Львівської комерційної академії.

Службова адреса: м.Львів, вул.Туган-Барановського, 10; тел.79-76-04.

Народився 16 липня 1947 р. у с. Сапожин Гощанського району Рівненської обл.

Освіту здобував у Рівненському кооперативному технікумі (1961-1964 рр.), Львівському торгово-економічному інституті, з відзнакою (1966-1970 рр.) та аспірантурі цього ж інституту (1973-1977 рр.). Працював за фахом після завершення навчання у кожному навчальному закладі в організаціях і підприємствах споживчої кооперації.

У 1979 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему “Вдосконалення комерційної діяльності підприємств споживчої кооперації”, в 1989 р. присвоєно вчене звання доцента, а в 2000 р. – професора кафедри маркетингу.

На науково-педагогічній роботі в інституті (нині Львівська комерційна академія) з 1977 р. на посадах асистента, доцента, а з 1989 р. завідувача кафедри маркетингу, вперше організованої серед вузів колишнього СРСР.

Професор Скибінський С.В. є автором близько 100 наукових, навчально-методичних праць, серед яких шість підручників, посібників та монографій. Під його керівництвом підготовлені 5 кандидатів наук.

Наукові інтереси Скибінського С.В. охоплюють широке коло проблем формування і розвитку ринку споживчих товарів, вдосконалення функціонування підприємств в умовах ринкового середовища на засадах маркетингу, застосування новітніх підходів у дослідженнях маркетингової діяльності підприємств, поєднання запитів ринку з економічними інтересами підприємств та вимогами суспільства, цінностей, покладених у його основу.

Науково-теоретичні положення відображені в підручнику нового покоління “Маркетинг”, виданому в Україні з врахуванням світового досвіду, вперше, у монографії “Маркетинг готельних послуг”, принципово новому типу навчальних посібників “Маркетинг” (в тестах) та “Маркетинг” із застосуванням комп’ютерної техніки та графіки, у багатьох доповідях та статтях.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74