Західний науковий центр НАН України та МОН України

ШЕВЧЕНКО
Григорій Сергійович

Доктор економічних наук, професор, академік Української академії інформатики. Нагороджений Орденом "Знак Пошани", Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України та знаком "Відмінник освіти України". Завідувач кафедри економіки та менеджменту деревообробних підприємств Українського державного лісотехнічного університету.

Народився 23 серпня 1937 року, с. Богданівка Знам’янського району Кіровоградської області. Закінчив в 1964 році з відзнакою Львівський лісотехнічний інститут. Після закінчення інституту з 1964 по 1976 роки працював на різних посадах в установах Львівської області. З 1976 по 1985 роки – начальник Львівського управління "Держкомнафтопродукту" України. З 1985 по 1989 роки голова "Держкомнафтопродукту" Естонії.

З січня 1989 року по березень 1993 року директор Львівського центру науково-технічної інформації.

З 1993 року працює професором, а з 1996 року завідувачем кафедри економіки та менеджменту деревообробних підприємств УкрДЛТУ.

В 1980 році захистив в Київському інституті народного господарства кандидатську дисертацію. Тема: "Економічна ефективність і природоохоронне значення організації збору і раціонального використання відпрацьованих нафтопродуктів" (науковий керівник – д.е.н., проф. Черевко І.О., д.е.н., проф. Долішній М.І.). Після захисту кандидатської дисертації працював за сумісництвом доцентом кафедри економіки лісу Львівського лісотехнічного інституту.

У 1990 році в Московському інституті народного господарства захистив докторську дисертацію на тему "Підвищення ефективності використання нафтопродуктів". В 1994 році присвоєно звання професора кафедри маркетингу та кон’юнктури ринку УкрДЛТУ.

Член вченої ради УкрДЛТУ та вченої ради економічного факультету. Загальний стаж роботи: 47 років (з 1955 року).

Професор Шевченко Г.С. є автором двох монографій, трьох навчальних посібників та більше 65 наукових праць. Він є науковим керівником держбюджетних тем: "Розробка методичних основ удосконалення форм організації виробництва і управління деревообробною промисловістю України" та "Еколого-економічна ефективність утилізації відходів виробництва".

Підготував 2 кандидатів наук. В даний час є керівником 3 аспірантів та здобувачів.

Найважливіші публікації

1. Утилизация отработанных нефтепродуктов. Монографія, Київ: Техніка, 1983.

2. Економічний аналіз виробничої діяльності лісогосподарських і деревообробних підприємств. Навчальний посібник. — Львів: УкрДЛТУ, 1999. (У співавторстві).

3. Соціально-економічне прогнозування. Навчальний посібник. – Львів, 1998. (Наук, керівник і співавтор).

4. Проблеми розвитку деревообробної галузі в перехідний період становлення ринкових відносин в Україні. – Всеукраїнська газета "Деревообробник". – 2000. – №17. – Грудень.

5. Планування на деревообробних підприємствах. Навчальний посібник. – Львів, 2000. (Науковий керівник і співавтор).

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74