Західний науковий центр НАН України та МОН України

ПИЛИПЕНКО
Пилип Данилович

Доктор юридичних наук, професор. Завідувач кафедрою трудового, аграрного та екологічного права юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка.

Службова адреса: м. Львів-центр, вул. Січових стрільців, 14, тел. 96-47-97.

Народився 24.10.1953 у с. Лука Барська Барського р-ну на Вінниччині у селянській сім’ї. Закінчив Львівський державний університет, юридичний факультет у 1976 р. Дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата юридичних наук на тему "Локальне правове регулювання праці осіб на підприємствах агропромислового комплексу" у 1985 році. Докторську дисертацію "Проблеми теорії трудових правовідносин в умовах переходу до ринкової економіки" захистив у 2001 році.

Основними напрямами наукової діяльності є дослідження правового забезпечення трудових відносин в умовах переходу України до ринкової економіки. У наукових працях: монографіях, статтях, тезах виступів на наукових конференціях розкриваються проблеми теорії трудового права, принципів правового регулювання відносин найманої праці, правовий статус працівників, роботодавців та інших учасників трудових правовідносин. З нових позицій з’ясовуються загальнотеоретичні засади юридичних фактів, властивих трудовому праву, та трудового договору як основної підстави для виникнення трудових правовідносин.

Науковий доробок складають дві монографії, понад 80 статей та методичних розробок, два навчальних посібники, участь у чотирьох підручниках з основ правознавства та підручники з трудового права для студентів вищих навчальних закладів, що має вийти у 2002 році за редакцією автора.

Підготував трьох кандидатів юридичних наук.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Візит Президента Польської академії наук до Західного наукового центру
Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премій обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області
На Львівщині вперше оголосили конкурс інноваційних проєктів
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74