Західний науковий центр НАН України та МОН України

ОРЛОВА
Валентина Кузьмівна

Кандидат економічних наук, доцент. Завідувач кафедри "Облік і аудит" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Народилась 4 вересня 1940 р. в м. Брянськ (Росія).

З 1955 р. по 1958 р. навчалася в банківському технікумі (м.Орел), після закінчення якого працювала бухгалтером банку.

В 1965 р. закінчила Уральський державний університет ім. М. Горького (м. Єкатеринбург).

З 1967 р. по 1970 р. навчалася в аспірантурі цього університету. В березні 1971 р. захистила дисертацію на тему: "Міжзаводський аналіз продуктивності праці (на прикладі підприємств важкого машинобудування)" і працювала на кафедрі аналізу і статистики інституту народного господарства, який був заснований на базі економічного факультету вказаного університету.

З 1976 р. працює в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу доцентом, а з 1997 р. – завідувач кафедри "Облік і аудит". За час роботи викладала багато дисциплін: всі курси, пов’язані з статистикою, економікою, організацією виробництва, фінанси, банківську справу, всі курси, пов’язані з бухгалтерським обліком і аудитом.

В числі перших почала роботу в аудиті, приймала участь в підготовці Закону України "Про аудиторську діяльність", має сертифікати серії "А" і "Б", сертифікат оцінювача, приймає активну участь в реформуванні бухгалтерського обліку в Україні, є членом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, очолює її Івано-Франківське територіальне відділення, є членом Спілки аудиторів України, членом Західного регіонального відділення Аудиторської Палати України.

Основна сфера наукових інтересів пов’язана з проблемами бухгалтерського обліку, оподаткування і статистики. По цих проблемах опубліковано понад 100 наукових праць, є співавтором посібника з бухгалтерського обліку (перше видання 2000 р., друге – 2002 р.). Облік нереалізованих доходів і витрати, облік податків, зміст та облік амортизації необоротних активів – основні проблеми, по яких ведуться дослідження аспірантами під її керівництвом.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74