Західний науковий центр НАН України та МОН України

КОМАРНИЦЬКИЙ
Іван Федорович

Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України. Завідувач кафедри економічної теорії та менеджменту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича., декан економічного факультету ЧНУ.

Службова адреса: м. Чернівці, вул. Кафедральна 2, тел.: 2-65-51, 2-59-97.

Народився 15.05.1941 року, с. Пелипи-Хребтіївські, Новоушицький район, Вінницька область.

У 1967 році закінчив Чернівецький державний університет, історичний факультет. У 1968-1971 рр. навчався в аспірантурі цього ж навчального закладу за спеціальністю "політична економія".

У 1972 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Реалізація економічних інтересів в умовах колгоспно-кооперативної властивості", а в 1990 році докторську дисертацію на тему: "Система економічних інтересів при соціалізмі: теоретичні та методологічні аспекти".

Член науково-методичної комісії з економіки і управління для класичних університетів Міністерства освіти і науки України, голова редакційної колегії “Наукового вісника Чернівецького університету. Серія Економіка”, відмінник народної освіти.

Основну сферу наукових інтересів складає система економічних інтересів, її трансформація в умовах перехідної економіки, методологічні проблеми економічної теорії. Основні пошуки зосереджені на питаннях інституціональної побудови перехідної економіки, узгодження економічних інтересів на рівні національної економіки, становлення ринкового економічного механізму в Україні.

Взаємодія та протиріччя економічних інтересів. – Львів: Вища школа, 1990. В монографії розглянуто теоретичні аспекти формування взаємодії економічних інтересів, виявлені основні види суперечностей системи економічних інтересів, запропоновані соціально-економічні форми реалізації інтересів різних суб’єктів господарювання. Особлива увага в монографії присвячена суб’єктному та об’єктному аналізу поточної системи економічних інтересів.

Має 70 наукових публікацій.

Підготовлено 5 кандидатів економічних наук.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74