Західний науковий центр НАН України та МОН України

КАЧАН
Євген Петрович

Кандидат економічних наук, професор. Завідувач кафедри управління трудовими ресурсами і розміщення продуктивних сил Тернопільської академії народного господарства.

Службова адреса: м. Тернопіль, вул. Львівська 11, тел. 33-11-78.

Народився 11 червня 1947 року в селі Велика Плавуча, Козівського району, Тернопільської області. В 1964 р. закінчив Озернянську СШ Зборівського району Тернопільської області, а в 1971 р. – географічний факультет Львівського держуніверситету ім. І.Франка. З 1974 по 1977 р. навчався в очній аспірантурі Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України. В 1979 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: "Проблеми вдосконалення територіальної організації трудових ресурсів села". З 1981 р. – доцент, з 1991 р. – професор, з 1997 р. – заслужений працівник народної освіти України.

З 1992 року завідувач кафедри управління трудовими ресурсами і розміщення продуктивних сил Тернопільської академії народного господарства. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів з спеціальності "Управління трудовими ресурсами".

За час науково-педагогічної діяльності опублікував понад 100 наукових праць, з яких чотири статті видані в Польщі і одна в Угорщині. Серед опублікованих праць підручник "Розміщення продуктивних сил України" (два видання), посібники "Розміщення продуктивних сил СРСР", "Розміщення продуктивних сил зарубіжних країн", "Економічна і соціальна географія світу", "Територіальна організація продуктивних сил України", "Міжгалузеві комплекси України: проблеми розвитку і розміщення", а також близько 20 статей у фахових наукових виданнях.

Основними сферами наукових інтересів Є.П. Качана є розміщення продуктивних сил, регіональна економіка, управління трудовими ресурсами, регіональні ринки праці, демографічні проблеми регіонів.

Він є головним редактором збірника наукових праць викладачів і аспірантів "Регіональні аспекти розвитку і розміщення продуктивних сил України", який зареєстрований ВАК України, як фахове економічне видання, а також членом редакційної колегії міжвідомчого наукового збірника "Зайнятість та ринок праці".

Професор Качан Є.П. є науковим керівником п’яти кандидатських дисертацій з спеціальностей 08.09.01 "Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика", 08.10.01 "Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка", захищених його аспірантами в 1996–2001 рр.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74