Західний науковий центр НАН України та МОН України

БРИНДЗЯ
Зіновій Федорович

Доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Завідувач кафедри земельних відносин і технологічних дисциплін Тернопільської академії народного господарства, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки.

Службова адреса: м. Тернопіль, вул. Дорошенка, 7; тел. 243245.

Народився 3 травня 1950 року в с. Шупарка Борщівського району, Тернопільської області. Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут в 1976 р. Навчався в аспірантурі ТАНГ з 1989 по 1993 рр.

В 1993 р. захистив кандидатську дисертацію в інституті регіональних досліджень на тему "Методи оцінки використання сільськогосподарських угідь регіону (на прикладі Тернопільської області)".

В 1997 р. захистив докторську дисертацію в Раді по вивченню продуктивних сил м. Києва на тему "Еколого-економічні проблеми використання природних сільськогосподарських ресурсів Західного регіону України".

Розкрито наукову проблему по реформуванню земельних відносин в умовах переходу до ринкової економіки на регіональному рівні. Розроблено концепцію по прискоренню земельної реформи в умовах зони Поділля. На науковому рівні розкрито суть еколого-економічних проблем використання земельних ресурсів в Україні.

Монографії:

1. Сільськогосподарські угіддя Західного регіону України та їх використання в нових умовах господарювання (методологія, теорія, практика).

Висвітлюються найважливіші напрями:

-  оцінка сільськогосподарських угідь;

-  приватизація земель;

-  досліджується та порівнюється досвід використання земельних ресурсів Західних областей України з початку XX століття.

2. Еколого-економічні проблеми використання природних ресурсів Західних областей України.

Розглядаються еколого-економічні проблеми використання природних ресурсів Західного регіону України. Досліджується механізм здійснення аграрної реформи при переході до ринкових відносин, а також поглиблене дослідження земельних відносин, економіки і організації землекористування та шляхи підвищення продуктивності та економічної ефективності використання сільськогосподарських угідь.

Всього 45 наукових публікацій.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74