Західний науковий центр НАН України та МОН України

Від Редколегії

За ініціативою Західного наукового центру НАН та МОН України і Ради ректорів вищих навчальних закладів Львівського регіону, з метою популяризації досягнень вітчизняної та регіональної науки започатковано серію довідкових видань “Провідні вчені Західного регіону України” за напрямами (галузями) наук. Останнім часом такі видання знаходять все більше поширення і сприяють зростанню авторитету науки в суспільстві.

Підготовку першого видання цієї серії, присвяченого вченим у галузі економіки та права, здійснив Інститут регіональних досліджень НАН України. Довідник містить короткі автобіографічні довідки та інформацію про основні показники наукової діяльності докторів економічних та юридичних наук семи західних областей України, а також кандидатів наук, які мають звання професорів або заслужених діячів науки і техніки України. Сюди ввійшли також дані про докторів географічних наук, сфера наукових інтересів яких пов’язана із економічною проблематикою. Інформація подається за станом на кінець 2002 р.

Основою довідника стали надіслані нам анкети. Дякуємо всім ученим, які надали інформацію про себе для включення її у видання, і шкодуємо, що в силу різних причин деякі науковці не змогли це зробити. Висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто брав участь у збиранні інформації в наукових установах та вищих навчальних закладах регіону та в підготовці цього довідника до друку. Сподіваємося на подальшу співпрацю із ними, оскільки довідник планується періодично оновлювати. Ми просимо читачів надсилати свої пропозиції та зауваження на адресу інституту, зокрема, щодо змісту та форми подання матеріалу. Намагатимемось врахувати їх при підготовці наступних видань.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74