Західний науковий центр НАН України і МОН України

25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України

25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.

До нинішніх виборів Президія НАН України, з урахуванням статті 17 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», оголосила 28 вакансій академіків і 75 вакансій членів-кореспондентів з 66-ти спеціальностей.

Президент НАН України академік Анатолій Загородній зазначив, що в основу розподілу вакансій по відділеннях та визначення спеціальностей було покладено прагнення забезпечити пріоритетний розвиток фундаментальних наук, передусім на тих напрямах, де українські вчені мають результати світового рівня. Безумовно, першочерговою умовою була наявність з кожної спеціальності гідних кандидатур до обрання. Важливим було представлення різних регіонів України, як академічних, так і позаакадемічних установ, поліпшення гендерних співвідношень серед членів Академії. І, нарешті, цього року при підготовці пропозицій щодо відкриття вакансій академіків та членів-кореспондентів Академія приділила особливу увагу суттєвому омолодженню складу членів НАН України.

За підсумками таємного голосування обрано 28 академіків та 74 члена-кореспондента НАН України, серед яких 3 академіки і 10 членів-кореспондентів - представники Західного наукового центру.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України
Важливі зміни у правилах прийому до аспірантури у 2024 році
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки, Героя України Володимира Павловича ШЕВЧЕНКА
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74