Західний науковий центр НАН України і МОН України

Звернення академічної спільноти Західної України

Академічна спільнота Західної України глибоко обурена новими викликами для всього цивілізованого світу, які «продукує» найбільш жорсто-кий кат ХХІ століття – Владімір Путін. Чого варте останнє його рішення – за умови військової агресії проти України привести в особливий режим несення бойового чергування сил стримування російської армії. Відомо, що використання Росією своїх сил стримування уможливлює застосування ядерної зброї – зброї масового ураження, призначеної для нанесення масових втрат або руйнувань на великій території. І крім загрози використання цієї зброї проти України таке рішення кремлівського злостивця створює реальну загрозу виникнення світової ядерної війни, яка може завдати невідновних втрат всьому людству.

Віримо у здатність Української армії та народу України захистити свою країну від російського агресора, яку вони підтверджують своїми діями впродовж вже п’яти діб ведення активних бойових дій.

Разом з тим, звертаємось до світового цивілізованого співтовариства із закликом підтримати Україну у її протистоянні російському агресору та всіма доступними способами і методами (воєнними, економічними, інформаійними та ін.) завадити Росії реалізувати її людиноненависницькі плани стосовно України та всього світу.

Слава Україні!

Героям слава!

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України
Важливі зміни у правилах прийому до аспірантури у 2024 році
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки, Героя України Володимира Павловича ШЕВЧЕНКА
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74