Західний науковий центр НАН України і МОН України

Інтерв’ю лауреата Нобелівської премії з хімії (1981) Роалда Гоффмана

Лауреат Нобелівської премії з хімії (1981), професор Корнелльського університету (Cornell University, США) Роалд Гоффман (Roald Hoffmann) – уродженець міста Золочів (Львівська область, Україна). У дитячі роки через складні життєві обставини змушений був переїхати спочатку до Польщі, а потім до Німеччини, Австрії, а в 1949 – до США. Протягом всього життя Р. Гоффман активно цікавиться життям своєї Батьківщини, посильно сприяє розвитку української науки і суспільства. Зокрема, підтримує тісні наукові зв’язки із Західним науковим центром НАН України і МОН України, який відвідав у вересні-жовтні 2015 року. Під час цього візиту відомий науковець також виступив з лекціями у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка».

Цьогоріч, 18 липня, Роалд Гоффман відзначив 84-річчя уродин. З цієї нагоди науковці Західного наукового центру НАН України і МОН України поспілкувалися з Нобелівським лауреатом.

Детально з інтерв'ю можна познайомитися за посиланням: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=8064.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України
Важливі зміни у правилах прийому до аспірантури у 2024 році
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки, Героя України Володимира Павловича ШЕВЧЕНКА
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74