Західний науковий центр НАН України та МОН України

Науково-практична конференція «Наукові та практичні аспекти раціонального використання і охорони природних ресурсів: проблеми та завдання для державних інституцій і територіальних громад».

25.09.2020 року Західний науковий центр НАН України і МОН України на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Червоненське вище професійне училище» (с. Червоне Золочівського району Львівської обл.) спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Інститутом екології Карпат НАН України, Національним природним парком «Північне Поділля», Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Державним професійно-технічним навчальним закладом «Червоненське вище професійне училище» провів науково-практичну конференцію «Наукові та практичні аспекти раціонального використання і охорони природних ресурсів: проблеми та завдання для державних інституцій і територіальних громад».

Цей захід зібрав фахівців і небайдужих, відданих важливій справі збереження Природи, середовища в якому живе Людина. Це чудова нагода для спеціалістів, науковців і зацікавлених з різних дослідницьких, владних та громадських інституцій обмінятися новими напрацюваннями, досвідом та здобутками, які мають бути використані в нових умовах, що виникають у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Запрошуємо до участі в науковому семінарі «Кристалохімія: унікальність і багатогранність»
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74