Західний науковий центр НАН України та МОН України

Запрошуємо на урочисте засідання з нагоди вручення премій для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівщини

Шановні колеги!

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації № 1176/0/5-1-19 від 18 жовтня 2019 року «Про призначення обласних премій для працівників наукових установ та закладів вищої освіти у 2019 році» призначено обласні премії відомим ученим і знаним фахівцям та молодим ученим і дослідникам.

11 листопада 2019 року о 14.00 год. у приміщенні Львівського Будинку вчених (м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6) відбудеться урочисте засідання з нагоди вручення премій лауреатам за участю керівників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України.

Реєстрація лауреатів премій: 13.15 – 13.50 год. у холі Львівського Будинку вчених (пред’явлення паспорта обов’язкове).

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Науково-практична конференція «Наукові та практичні аспекти раціонального використання і охорони природних ресурсів: проблеми та завдання для державних інституцій і територіальних громад».
Запрошуємо на міждисциплінарний семінар Обрії науки
Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премій обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74