Західний науковий центр НАН України і МОН України

Вчених західного регіону України відзначено державними нагородами та преміями до Дня науки

19 травня 2018 року, в День науки, Президент України Петро Порошенко підписав Укази «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року» та «Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня науки».

Відповідно до Указу «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року», премії присуджено, зокрема, вченим західного регіону України із Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України (м. Львів), Інституту електронної фізики НАН України (м. Ужгород), Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка (м. Львів), а також з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Нагородами за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм відзначено, в тому числі, дванадцять науковців західного регіону України, відповідно до Указу «Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня науки».


Вітаємо науковців із високим відзнаками та бажаємо міцного здоров’я, наснаги для здійснення творчих задумів і подальших наукових досягнень!


Нехай Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугують на благо розбудови нашого регіону, зміцненню та процвітанню України!

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки Юрія Миколайовича ЧЕРНОБАЯ
Запрошуємо на семінар Quantum Randomness, Determinism, and the Foundations of Science
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74