Західний науковий центр НАН України та МОН України

Присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2016 року

7 квітня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №101/2017 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року». Державна премія України в галузі науки і техніки є найвищою державною нагородою у науковій сфері, яку присуджують видатним ученим України за вагомий внесок у розвиток наукових досліджень, розроблення та впровадження нової техніки, матеріалів та технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань, вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища та ін.

Державні премії України в галузі науки і техніки 2016 року присуджено таким науковцям Західного регіону України (у складі авторських колективів):

ЗАШКІЛЬНЯКУ Леоніду Опанасовичу – докторові історичних наук, завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка;

– за роботу «Енергоефективні світлодіодні освітлювальні системи»:

ГОТРІ Зенону Юрійовичу – докторові технічних наук, завідувачеві кафедри Національного університету «Львівська політехніка»;

ЛЯХУ Михайлу Михайловичу – кандидатові технічних наук, професорові Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Вітаємо лауреатів із цією вагомою державною нагородою та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій роботі на благо України!

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Нова редакція Положення про премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області
Світлої пам'яті Йосифа Степановича МИСАКА
18.07.2017 у Золочеві відбудуться “Гоффманіські наукові дискусії” з нагоди 80-річчя Роалда Гоффмана, лауреата Нобелівської премії з хімії (1981)
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74