Західний науковий центр НАН України та МОН України

Доктор політичних наук Максим Розумний: «Як нація ми сьогодні формуємось заново»

«То ж маємо перший стартовий майданчик для нової дискусії про національні інтереси, національну стратегію і пріоритети розвитку країни», – читаємо у передмові директора Національного інституту стратегічних досліджень академіка НАН України Володимира Горбуліна до монографії керівника Центру досліджень проблем Російської Федерації Національного інституту стратегічних досліджень Максима Розумного – «Виклики національного самовизначення», презентація якої відбулася у широкому колі науковців, громадських діячів, інших представників інтелектуальної еліти 9 лютого у приміщенні Львівського торговельно-економічного університету. Взяв участь у ній і керівник прес-центру наукової журналістики Західного наукового центру НАН України і МОН України кандидат філологічних наук Богдан Залізняк. Його розповідь про цей захід подається нижче.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Нова редакція Положення про премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області
Світлої пам'яті Йосифа Степановича МИСАКА
18.07.2017 у Золочеві відбудуться “Гоффманіські наукові дискусії” з нагоди 80-річчя Роалда Гоффмана, лауреата Нобелівської премії з хімії (1981)
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74