Західний науковий центр НАН України та МОН України

Міжнародне співробітництво Західного наукового центру та Українського вільного університету

Відповідно до укладеної у 2013 році угоди про наукове співробітництво між Західним науковим центром НАН України і МОН України (ЗНЦ, м. Львів) та Українським Вільним Університетом (УВУ, м. Мюнхен, Німеччина) ЗНЦ щорічно здійснює підбір наукових матеріалів, які видаються науковими та освітніми закладами регіону й передає їх для поповнення фондів книгозбірні УВУ.

Сучасний Український Вільний університет – це відомий науковий центр студій україністики в Західній Європі. На теперішньому етапі УВУ успішно виконує одну з головних місій – є провідним науково-дослідним центром українознавчих студій в Євросоюзі, своєрідним інтелектуальним мостом між Україною, Німеччиною та країнами Євросоюзу, прагне до подолання бар’єру між державами і до кращого порозуміння між народами.

Із початків уся діяльність Українського Вільного університету, пов’язана з іменами видатних українських державотворців та вчених – Івана Горбачевського, Олександра Колесси, Володимира Кубійовича, Степана Рудницького, Юрія Шевельова та ін. Університет поставив собі за провідну ідею служіння Україні та українцям і виконує цю роль від 1921 року. Зазначеному також сприяють міжнародні взаємини із Західним науковим центром, що направлені на зміцнення і розвиток дружніх відносин.

В інтересах сприяння розвитку фондів книгозбірні УВУ у 2016 році установами ЗНЦ підібрані та надіслані низка монографій, періодичних видань та ін. (орієнтовно 150 одиниць) які відображають результати наукових досліджень науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів західного регіону України впродовж кількох останніх років. Активними при реалізації ініціативи поповнення бібліотечних фондів УВУ минулого року були:

  • ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» ( Львів);
  • Київський університет права НАН України;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Ужгородський національний університет;
  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (Луцьк);
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ);
  • Національний університет "Острозька академія" (Остріг, Рівненська обл.;
  • Рівненський державний гуманітарний університет;
  • Львівський університет бізнесу та права.

Поповнення бібліотеки Українського Вільного Університету виданнями наукових та освітніх установ Західного регіону України буде здійснюватись і в майбутньому.
Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Нова редакція Положення про премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області
Світлої пам'яті Йосифа Степановича МИСАКА
18.07.2017 у Золочеві відбудуться “Гоффманіські наукові дискусії” з нагоди 80-річчя Роалда Гоффмана, лауреата Нобелівської премії з хімії (1981)
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74