Західний науковий центр НАН України та МОН України

Д-р Герсон С. Шер (США): “... Країна, яка намагається використати вигоди від наукових і технічних інновацій, повинна бути відкритою для інновацій...
Однією з найважливіших стратегічних цілей, які в сучасних умовах має ставити перед собою українське суспільство, є пошук можливостей та вжиття дієвих заходів, спрямованих на активізацію розвитку науково-технічного потенціалу щодо прискорення технологічного розвитку економіки нашої держави, підвищення її конкурентоспроможності та інноваційності. У сучасних умовах глобалізації економічного життя розвинені країни, в яких наука виконує роль головного економіко-відтворювального фактора, здійснюють активні заходи щодо удосконалення існуючих технологій, техніки та використання принципово нових наукових досягнень.

Значимим інструментарієм інтенсивного розвитку науково-технічного потенціалу є міжнародне наукове та науково-технічне співробітництво, яке здійснюється через провадження спільних наукових досліджень, технічних і технологічних розробок на основі кооперації, спільних науково-технічних програм тощо. У Західному науковому центрі НАНУ і МОНУ заходи з підвищення дієвості міжнародного наукового обміну на взаємовигідній основі здійснюються на системній основі з партнерськими закладами країн Європейського Союзу, США, Канади.

Зацікавленим науковцям й дослідникам для ознайомлення пропонується виступ д-ра Герсона С. Шера (довідково - у минулому адміністратор Державних неприбуткових організацій США із 40-річним досвідом співробітництва із науковими закладами країн колишнього СРСР та Східної Європи) в Інституті фізики НАН України 14.12.2015 року із проблематики міжнародного наукового співробітництва та управління науково-технічною сферою, що опублікований в науково-популярному журналі “Світогляд”, 2016, № 1 (57).

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Нова редакція Положення про премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області
Світлої пам'яті Йосифа Степановича МИСАКА
18.07.2017 у Золочеві відбудуться “Гоффманіські наукові дискусії” з нагоди 80-річчя Роалда Гоффмана, лауреата Нобелівської премії з хімії (1981)
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74