Західний науковий центр НАН України і МОН України

Оголошено конкурс на премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ Національної академії наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Львівської області на 2015 рік

Відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 рр. (рішення Львівської обласної ради № 726 від 26.04.2013) та Положення про премії (Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації № 660/0/5-12 від 28.09.2012) Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують конкурс на здобуття премій обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ Національної академії наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Львівської області:

  • відомим ученим і знаним фахівцям – за значні досягнення у галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі;
  • молодим ученим та спеціалістам (віком до 35 років на час присудження премії) – з метою підтримки проведення наукових досліджень в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, результати яких сприятимуть соціально-економічним перетворенням у регіоні.

Просимо керівників вищих навчальних закладів та наукових установ НАН України Львівської області до 25.09.2015 р. подати у Західний науковий центр для розгляду документи кандидатур претендентів для здобуття премій згідно квот, затверджених ухвалою виконкому Ради ЗНЦ 12.06.2015 р. (додаток 1), відповідно до пп. 8, 9 Положення про премії (№ 660/0/5-12 від 28.09.2012 р.)

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки Юрія Миколайовича ЧЕРНОБАЯ
Запрошуємо на семінар Quantum Randomness, Determinism, and the Foundations of Science
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74