Західний науковий центр НАН України і МОН України

12 вересня 2013 року відбулося підписання Угоди про наукове співробітництво між Західним науковим центром та Українським Вільним Університетом

Зустріч з представником Українського Вільного Університету (УВУ, м. Мюнхен)

Міжнародне наукове співробітництво Західного наукового центру НАН України і МОН України спрямоване на удосконалення регіональної системи науково-технічної та інноваційної діяльності й передбачає сприяння вирішенню актуальних соціально-економічних та культурних проблем розвитку регіону.

В інтересах підвищення ефективності діяльності установ регіону в рамках міжнародного наукового обміну ЗНЦ активізовано співпрацю з науково-освітніми закладами Землі Баварія Федеративної Республіки Німеччина. Зокрема, під час візиту в червні 2013 року співробітників Центру в Баварську академію наук (м. Мюнхен) досягнуто домовленості щодо підготовки проектів з низки наукових напрямів, що становлять взаємний дослідницький інтерес й будуть у подальшому узгоджені після консультацій.

Важливо також відзначити, що за результатами проведених перемовин у німецьких наукових інституціях та здійснених організаційних заходів 12.09.2013 року відбулося підписання Угоди про наукове співробітництво між Західним науковим центром та Українським Вільним Університетом (УВУ, м. Мюнхен). Двосторонній документ підписаний головою ЗНЦ академіком НАН України Зіновієм Назарчуком та ректором УВУ професором Ярославою Мельник під час візиту до Львова. Окреслені взаємини установ передбачають виконання спільних дослідницьких проектів, організацію міжнародних наукових конференцій та форумів, обмін науковою інформацією, підготовку кадрів вищої кваліфікації, що сприятиме розвитку науково-дослідного потенціалу сторін.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
25 квітня 2024 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України
Важливі зміни у правилах прийому до аспірантури у 2024 році
Світлої пам'яті відомого вченого та організатора науки, Героя України Володимира Павловича ШЕВЧЕНКА
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74