Західний науковий центр НАН України та МОН України

3 червня 2013 року відбулася зустріч вчених ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАН України з делегацією науковців з Китаю

На зустрічі були присутні:

  • з української сторони: член-кореспондент НАН України, д-р техн. наук професор В.І.Похмурський; д-р техн. наук М.М.Студент, д-р техн. наук О.І.Яськів, к-т техн. наук В.М.Посувайло
  • з китайської сторони: група науковців з Research Center of Laser Processing Technology and Engineering з Zhejiang University of Technology, яку очолював професор Jianhua Yao

Під час зустрічі українською стороною (В.І. Похмурський та О.І. Яськів) було представлені основні результати Фізико-механічного інституту в області інженерії поверхні матеріалів, основи розроблених технологій, приклади їх застосування та сфери впроваджень. Також китайські гості були ознайомлені з пріоритетами журналу «Фізико-хімічна механіка матеріалів» як однієї з платформ для наукового обміну та інформування.

Професор Yao представив основні результати дослідного центру лазерних технологій Zhejiang University of Technology, основні напрямки досліджень, розроблені технології та приклади співпраці з промисловістю. Китайські гості висловили зацікавленість у результатах Фізико-механічного інституту, особливо стосовно методів нанесення газотермічних покриттів, а також азотування титанових сплавів. Під час обговорення доповідей професор Yao задекларував готовність до співпраці та укладання двосторонніх угод.

Була досягнута усна домовленість про продовження комунікування між професором Yao та д-ром техн. наук О.І. Яськівим щодо налагодження можливої співпраці.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Світлої пам'яті видатного вченого Василя Івановича ПОХМУРСЬКОГО
Привітання академіка НАН України Зіновія НАЗАРЧУКА з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
Підсумки роботи XV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74