Західний науковий центр НАН України та МОН України

Засідання Виконавчого комітету Західного наукового центру НАН України і МОН України
21 березня 2008 року

21 березня 2008 року у приміщенні актової зали Західного наукового центру НАН України і МОН України відбулося засідання виконкому. Засідання відкрив голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Назарчук З.Т. Він оголосив порядок денний засідання:

  1. Про роботу Інституту соціогуманітарних проблем людини Західного наукового центру НАН України і МОН України (доповідач – директор Інституту соціогуманітарних проблем людини Західного наукового центру НАН України і МОН України, д.філос.н., проф. Мельник В.П.).
  2. Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за період 2003-2007 рр. (доповідач – директор Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, д.ф.-м.н., проф. Кушнір Р.М.).
  3. Про підготовку виїзного засідання Ради Західного наукового центру (доповідач – учений секретар Західного наукового центру НАН України і МОН України, к.т.н. Корній В.В.).
  4. Про підтримку надання Львівській науковій бібліотеці ім. В. Стефаника НАН України статусу національної (доповідач – директор Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника, д.і.н., проф. Романюк М.М.).

На засіданні з доповіддю про роботу Інституту соціогуманітраних проблем людини виступив директор Інституту соціогуманітарних проблем людини Західного наукового центру НАН України і МОН України, д.філос.н., проф. Мельник В.П. Він зазначив, що Інститут відіграє значну роль у здійсненні наукових досліджень у гуманітарній сфері, здійснює заходи, спрямовані на розвиток міжнародних наукових зв’язків у соціогуманітарній сфері.

 

Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за період 2003-2007 рр. доповів директор Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, д.ф.-м.н., проф. Кушнір Р.М. Зокрема він зазначив, що Інститут і надалі буде розвивати фундаментальні і прикладні дослідження з математики, математичних проблем механіки і математичного моделювання, зосередивши науковий потенціал вчених на виконанні тематики з пріоритетних напрямків діяльності Інституту, забезпечувати розвиток наукових шкіл. У цьому напрямку Інститут буде координувати свої зусилля з установами Відділення математики НАНУ, а також з іншими академічними установами.

Концепція розвитку НАН України на 2014-2023 роки
Мапа сайту
Розширена мапа сайту
Новини та події
Вітаємо колектив Львівського національного університету імені Івана Франка з 360-літтям університету!
Присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2020 року
Запрошуємо на міждисциплінарний семінар Обрії науки
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Західний науковий центр
Національної академії наук України та
Міністерства освіти і науки України
79007, м. Львів, вул. Матейка 4
e-mail: zncnan@mail.lviv.ua, znc@ukrpost.ua
Тел./факс: (032) 297-07-74