|
Засідання Виконавчого комітету Західного наукового центру НАН України і МОН України 21 березня 2008 року
21 березня 2008 року у приміщенні актової зали Західного наукового центру НАН України і МОН України відбулося засідання виконкому. Засідання відкрив голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Назарчук З.Т. Він оголосив порядок денний засідання:
- Про роботу Інституту соціогуманітарних проблем людини Західного наукового
центру НАН України і МОН України (доповідач – директор Інституту
соціогуманітарних проблем людини Західного наукового центру НАН України і МОН
України, д.філос.н., проф. Мельник В.П.).
- Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту прикладних
проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за період
2003-2007 рр. (доповідач – директор Інституту прикладних проблем механіки і
математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, д.ф.-м.н., проф. Кушнір Р.М.).
- Про підготовку виїзного засідання Ради Західного наукового центру
(доповідач – учений секретар Західного наукового центру НАН України і МОН України, к.т.н. Корній В.В.).
- Про підтримку надання Львівській науковій бібліотеці ім. В. Стефаника НАН України статусу національної (доповідач – директор Львівської наукової
бібліотеки ім. В. Стефаника, д.і.н., проф. Романюк М.М.).
На засіданні з доповіддю про роботу Інституту соціогуманітраних проблем людини виступив директор Інституту соціогуманітарних проблем людини Західного наукового центру НАН України і МОН України, д.філос.н., проф.
Мельник В.П. Він зазначив, що Інститут відіграє значну роль у здійсненні наукових досліджень у гуманітарній сфері, здійснює заходи, спрямовані на розвиток міжнародних наукових зв’язків у соціогуманітарній сфері.
Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за період 2003-2007 рр. доповів директор Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, д.ф.-м.н., проф.
Кушнір Р.М. Зокрема він зазначив, що Інститут і надалі буде розвивати фундаментальні і прикладні дослідження з математики, математичних проблем механіки і математичного моделювання, зосередивши науковий потенціал вчених на виконанні тематики з пріоритетних напрямків діяльності Інституту, забезпечувати розвиток наукових шкіл. У цьому напрямку Інститут буде координувати свої зусилля з установами Відділення математики НАНУ,
а також з іншими академічними установами.
|
|